Спеціальність «Галузеве машинобудування
Спеціалізація "Гірничі та збагачувальні машини і обладнання" (ГЗМ)
Кваліфікація – технік – механік.

Кривий Ріг – промислове місто, основними підприємствами якого є шахти, збагачувальні фабрики та комбінати. І тому механіки гірничих і збагачувальних машин завжди будуть користуватися попитом на підприємствах нашого міста.

Вони можуть працювати у службі головного механіка і інших підрозділах шахт, кар’єрів, гірничо-збагачувальних комбінатів, на посади: механік, старший механік, бригадир, фахівець в структурі Держгірпромнагляду на гірничих підприємствах і на роботах, що пов'язані з ремонтом, експлуатацією і обслуговуванням гірничого і збагачувального обладнання і машин, а також готові до проектно-конструкторської, організаційної та іншої діяльності.

Студенти мають поглиблену комп’ютерну підготовку, навички 3-мірного моделювання і випробування машин в програмах КОМПАС-ГРАФІК та Solid works і можуть працювати проектувальниками гірничих і збагачувальних машин.

Випускники цієї спеціальності можуть продовжити навчання безпосередньо за даним напрямком у вищих навчальних закладах України: Криворізький національний університет на кафедрах Гірничих машин і обладнання, Підйомних та транспортних машин; Національний гірничий університет у м. Дніпропетровськ на кафедрі Гірничих машин і обладнання.

ГЗМ 2 ГЗМ 1