Спеціальність «Галузеве машинобудування»
Спеціалізація "Комп’ютерні технології в машинобудуванні" (КТМ)
Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій (в машинобудуванні).

Державні організації та промислові підприємства малого, середнього і великого бізнесу; підрозділи заводів, добувних та збагачувальних підприємств; фірми, що займаються розробкою і тестуванням програмного забезпечення; науково-дослідні та проектно-конструкторські інститути, лабораторії — ось перелік підприємств, де може працювати фахівці з інформаційних технологій на посадах:

  • фахівець з інформаційних технологій; фахівець з комп’ютерної графіки; фахівець з розробки і тестування програмного забезпечення, технолог цеху, програміст для верстатів з ЧПК.

Для підвищення якості підготовки спеціалістів студенти вивчають професійні програми: графічний редактор КОМПАС-ГРАФІК; графічний редактор Solid works – який дає можливість не тільки будувати машини, але і випробувати їх під навантаженням, а також роздруковувати окремі деталі на 3-D принтері; програма Вертикаль дозволяє оформлювати документацію на виготовлення і складання машин і механізмів.

Знання та використання цих програм робить випускників конкурентоспроможними на ринку праці і дає можливість працювати на інженерних посадах як на машинобудівних підприємствах, так і в гірничій промисловості та сільському господарстві.

Світ дуже стрімко розвивається, все більше у машинобудуванні зникає фізичний труд і на перше місце виходить робота фахівців з інформаційних технологій. Ваше місце, як майбутніх спеціалістів, буде за комп’ютером та 3Д принтером, які стали реаліями сучасного виробництва.

КТМ 2 КТМ 1