14.02.18 на електромеханічному відділенні Завідувач електромеханічним відділення Хомутенко Ірина Володиміривна. та викладач предмету «Захист Вітчизни» Логвиненко Олександр Васильович, провели відкритий захід присвячений Дню вшанування учасників бойових дій (воїнів-інтернаціоналістів на території інших держав) в Україні.

Відкрила вечір завідуюча відділенням Хомутенко Ірина Володиміривна, яка пояснила студентам мету заходу та поняття терміну воїн-інтернаціоналіст. 

«Як все починалося» розповів майор запасу, бойовий офіцер, кавалер ордену «Червоної зірки», викладач дисципліни «Захист вітчизни» - Логвиненко Олександр Васильович, який виконував інтернаціональний обов’язок в Афганістані.

Про свій бойовий шлях розповідав бойовий офіцер – полковник у відставці Кундик Олександр Олексійович, який виконував інтернаціональний обов’язок в Афганістані.

Офіцери, отримали у подарунок від студентів коледжу пісню «Війна» у виконанні Коритько Миколи, студента групи ЕРГО-16 2/9.

Бойові офіцери в дружній обстановці відповідали на питання, що турбували сучасну молодь.

Бойовий офіцер – військовий пілот-винищувач першого класу, полковник у відставці, який виконував інтернаціональний обов’язок в Ефіопії (Африка) Мантуленко Микола Григорович, розповідав студентам про обов’язки воїнів-інтернаціоналістів, свій бойовий шлях.

Заключне слово було надано голові комітету у справах сім’ї та молоді Покровського райвиконкому Міроновій Лілії Миколаївні. Яка підкреслила необхідність патріотичного виховання молоді та важливість зустрічей з воїнами-інтернаціоналістами.