18 січня 2018 року на електромеханічному відділенні був проведений тематичний захід під назвою «Даруй добро».

Студенти поринули в країну добра і милосердя, мова йшла про ті якості людини, що прикрашають її, та роблять наше життя світлішим.

Про матір Терезу, чиє ім'я стало символом найвищої людяності благородного служіння знедоленим у будь-якій частині світу, доповіла студентка І курсу гр. МНАС-17 1/9 Лавриненко Анастасія.

Завідуюча відділенням Хомутенко Ірина Володимирівна ознайомила студентів з історіями справжніх героїв нашого часу, та дитячою мужністю маленьких українців, що викликають повагу та захоплення. Також висловила глибоку вдячність студентам, які приймають участь у благодійних акціях направлених на підтримку поранених учасників АТО на Донеччині.

Про добрі справи на відділенні доповіли: голова ради самоврядування електромеханічного відділення Гора Михайло студент гр. ЕРГО-15 1/9, та профорг ради відділення Рибалка Владислав гр. МНАС-16 1/9

Рада самоврядування висловила вдячність всім студентам відділення, які приймали участь у благодійній акції «Добра» Напередодні дня Святого Миколая, студенти коледжу вирішили привітати дітей будинку-інтернату №1, які не мають батьківської опіки. Були зібрані благодійні кошти, на які придбали футбольного м’яча. Профспілка коледжу, на чолі з Зайченко Любов’ю Григорівною, придбала солодощі.

Студентами були проведені невеличкі театралізовані ігри. Всі були приємно здивовані, як діти чекали на свято, як вони вірять в Святого Миколая, Діда Мороза, в те що бажання неодмінно здійсняться.

Не оминули увагою і братів наших менших, до яких теж потрібно ставитися з добротою.

Заключне слово для підсумки тематичного заходу було надано директору коледжу Мільку Олександру Павловичу.

Директор відзначив важливість морально-етичного виховання студентів. Підкреслив необхідність творити добро, бо воно неодмінно повертається бумерангом до нас.