Наше місто славиться не тільки промисловістю, але й інтелектуальним потенціалом його мешканців. Свідченням цьому також є проведена в Кривбасі Всеукраїнська олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки.

16 травня колектив Гірничо-електромеханічного коледжу Криворізького національного університету на чолі з Олександром Мільком гостинно зустрічав учасників олімпіади та супроводжуючих осіб з усіх регіонів України, а потім упродовж трьох днів опікувався гостями. Не випадково Гірничо-електромеханічний коледж був приймаючою стороною. У 2017 році переможцем цієї Всеукраїнської олімпіади, покликаної виявляти талановиту молодь, став студент названого криворізького коледжу Максим Соловйов . А оскільки вся система олімпіади побудована за принципом Євробачення, її учасники щоразу їдуть до міста з переможцем. Таким чином за останні 10 років були в Тернополі, Вінниці, Дніпрі, Києві, Хмельницькому, Одесі, Новій Каховці, Нововолинську. У Кривому Розі олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки проходила вдруге.

У своєму вітальному слові директор коледжу Олександр Мілько наголосив, що їхній навчальний заклад пишається своїми студентами і випускниками, усіляко намагається підтримувати здібних хлопців та дівчат. Серед тих, хто привітав учасників олімпіади, був і керівник Криворізької міської організації ПМГУ Анатолій Макаренко. За словами голови профкому студентів первинки ПМГУ коледжу Любові Зайченко, це також не випадково. Міська організація нашої профспілки традиційно відгукнулася на прохання навчального закладу допомогти достойно зустріти гостей Кривого Рогу. Необхідно було замовити імеджеву продукцію, влаштувати екскурсії містом, забезпечити молодь транспортом, підготувати концертну програму тощо. Коледж завдячує керівникам і профспілковим лідерам Центрального ГЗК, Криворізького залізорудного комбінату,Криворізького ЕТЦ, «МЕТІНВЕСТ-КРМЗ» за надану допомогу в цих питаннях. Слід сказати, що промисловий Кривбас надихнув студентство, наше місто вразило «незвичайним дизайном»: кар’єрами, копрами, а ще…яскравим кольором, адже потопає в зелені.

Цікаво, кому ж Гірничо-електромеханічний коледж КНУ передав естафету? Хто наступного року прийматиме дану Всеукраїнську олімпіаду? Це вже відомо. За підсумками виконаних завдань переможцем став студент з Нової Каховки - Руснак Єгор. Друге місце зайняли дівчата з Вінниці та Хмельницького. Трете місце зайняли Суми, Кропивницький та Запоріжжя. Всім представникам областей України міський комітет Профспілки Металургів і Гірників України (керівник профспілки Анатолій Макаренко) вручив пам’ятні сувеніри, а переможці одержали ціні подарунки. Переможець першого місця одержав з’ємний жорсткий диск. Друге місце було відзначено фітнес браслетами. Трете місце універсальні мобільні батареї.

Тож, кращі знавці з інформатики та комп’ютерної техніки будуть захищати наш коледж в Новій Каховці наступного навчального року. Побажаємо їм успіху!