Відбулася зустріч, присвячена дню пам’яті небесної сотні, з випускником коледжу групи ТВПР-06 1/9, воїном АТОСАХНОВИМ ОЛЕКСАНДРОМ
Провели зустріч: група МНАС-12 1/9, класний керівник Массай Ю.Д.
Електромеханічне відділення,19.02.2016 рік, аудиторія № 21

На зустрічі були присутні: студенти групи МНАС-13 1/9, директор Мілько О.П., зав.відділенням Хомутенко І.В., викладачі Гладкова І.Ф., Потера В.І., Панченко В.А., Цибулькіна Н.В.
Олександр розповів: коли призвався на службу, як проходило навчання, про життя і побут на передовій, про моральний дух солдатів, як захищають нас сотні бійців м.Кривого Рогу, деякі ціною життя. Олександр був нагороджений Орденом «За Мужність», але дуже скромно і стисло розповів про цю подію.

Всі присутні переглядали відео та фото матеріали з передової, які привіз Олександр. Відеосюжет за участю Сахнова О. був показаний на телеканалі «І+І» в подіях тижня.
Студенти мали можливість задати питання про життя, службу, побут, форму, годування, моральний стан бійців, їх уподобання, побажання, мрії, волонтерську поміч. Всі учні написали листи, які передали воїнам на передову. За зібрані кошти були придбані подарунки (цукерки, деякі ліки), які Олександр Сахнов повезе бійцям.

Записали відео звернення до бійців:
Повертайся, будь ласка, живим,
Я прошу не багато, й не мало.
Кожен вечір молюсь всім святим
Щоб нещастя тебе не спіткало.
Щоби Янгол закрив от біди,
Над тобою розправивши крила,
І щоб куля лихої орди
Не побачила, не зачепила.
Ясним ранком, та днем дощовим,
Я шепочу у синєє небо:
Повертайся, будь ласка, живим,
Батьківщина чекає на тебе!