На Електротехнічному відділенні коледжу 11 жовтня відбулася хвилююча церемонія - Посвята першокурсників в студенти.

Детальніше...

31 жовтня 2018 року на базі Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся «круглий стіл» викладачів економічних дисциплін Північного регіону м. Кривий Ріг на тему «Значимість вивчення економіки для майбутніх фахівців».

Детальніше...

18 жовтня 2018 року студенти гр. ЕП - 16 1/9 ГЕМК ДВНЗ "КНУ" Грідіна Аліна і Демиденко Анастасія

Детальніше...

Напередодні Дня Українського козацтва в коледжі відбулася зустріч

Детальніше...

Електротехнічне – найкраще!!!

Детальніше...

Посвята першокурсників у студенти механіко-економічного відділення!

Детальніше...

Гірничо-електромеханічний коледж ДВНЗ «Криворізький Національний Університет» запрошує на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Детальніше...

Студенти нашого коледжу взяли участь у регіональному студентському фестивалі соціальної реклами «Технологія перетворення світу-погляд молоді» ВНЗ І-ІІ р.а. Північного регіону м. Кривий Ріг, який відбувся 21.03.2018р. в автотранспортному коледжі ДВНЗ «КНУ».

Детальніше...

В Гірничо-електромеханічному коледжі Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» проведено об’єктове тренування.

Детальніше...

3 травня 2018 року завідувач кабінету української літератури Рябоконь Л. В. провела літературно-музичний вечір «Перлина Україна» для студентів І-ІІ курсів

Детальніше...

Наше місто славиться не тільки промисловістю, але й інтелектуальним потенціалом його мешканців. Свідченням цьому також є проведена в Кривбасі Всеукраїнська олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки.

Детальніше...

11 та 12 травняв Гірничо-електромеханічний коледж ДВНЗ «Криворізький Національний Університет» пройшов ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Детальніше...

11 квітня 2018 року збірна команда коледжу зайняла І МІСЦЕ в міських змаганнях з легкоатлетичного весняного кросу

Детальніше...

17.04.18 на електромеханічному відділенні викладач спецдисциплін Мирошниченко Ю.В. провів відкритий захист курсових проектів з дисципліни «Гірнича електротехніка» в групі ЕРГО-15 1/9.

Детальніше...

Вітаємо Цуканову Уляну з 3 місцем на олімпіаду з комп’ютерної графіки секція «Дизайн-проект»

Детальніше...

08 грудня 2017 р. був проведений інтелектуальний конкурс «Битва розумників» серед студентів ІІІ-го курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» ВНЗ І-ІІ р.а. м. Кривий Ріг (Гірничо-електромеханічний коледж ДВНЗ «Криворізький національний університет» та Криворізький коледж Національного авіаційного університету) .

Детальніше...

30 березня 2018 року у відкритому районному турнірі зі стрільби з пневматичної зброї збірна команда Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «КНУ» зайняла ІІІ місце.

Детальніше...

29 березня 2018 року збірна команда Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «КНУ» з настільного тенісу зайняла І місце в обласних змагання серед ВНЗ І-ІІ р.а., які проходили в м.Кам’янське.

Детальніше...

14 березня 2018 року відбулися міські змагання з плавання серед ВНЗ І-ІІ р.а.

Детальніше...

18 січня 2018 року на електромеханічному відділенні був проведений тематичний захід під назвою «Даруй добро».

Детальніше...

29.11.17 відбулася екскурсія студентів нашого коледжу до м. Київ.

Детальніше...

15.02.2018р. на базі Автотранспортного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся конкурс-гра «Економічний брейн-ринг».

Детальніше...

9 лютого 2018 року на базі Криворізького індустріального коледжу ДВНЗ «КНУ» відбувся регіональний економічний турнір «Економічна грамотність – шлях до успіху»

Детальніше...

В рамках заходів "5 кроків назустріч", викладач економічних дисциплін Цибулькіна Наталя Володимирівна, провела екскурсію до ПАТ КБ "Приватбанк"

Детальніше...

26 січня 2018 року в Гірничо-електромеханічному коледжі ДВНЗ «Криворізький національний університет» комісія економічних дисциплін провела зустріч студентів спеціальності «Економіка» з працівниками фінансових структур відділення Приватбанку в м. Кривий Ріг .

Детальніше...

20 лютого 2018р в Гірничо-електромеханічному коледжі ДВНЗ «КНУ» відбувся відкритий захід комісії економічних дисциплін на тему «Історії всесвітніх брендів».

Детальніше...

14.02.18 на електромеханічному відділенні Завідувач електромеханічним відділення Хомутенко Ірина Володиміривна. та викладач предмету «Захист Вітчизни» Логвиненко Олександр Васильович, провели відкритий захід присвячений Дню вшанування учасників бойових дій (воїнів-інтернаціоналістів на території інших держав) в Україні.

Детальніше...

Збірна команда коледжу з легкої атлетики та з легкоатлетичного кросу в міській спартакіаді зайняла І місце

Детальніше...

Проблеми суспільства обговорювались на традиційній молодіжній конференції “Ні, насиллю!”, “Ні, дискримінації”, “Ні, сучасному рабству!” в Гірничо-електромеханічному коледжі. Вона була одним із заходів декади, присвяченої міжнародній акції “ 16 днів проти насильства ”, що проводиться з 25 листопада по 10 грудня 2017 року.

Детальніше...

9 листопада 2017 року проводився позакласний захід для студентів гуртожитку Гірничо-електромеханічного коледжу на тему «Економіка і Інтернет» викладачем Здесенко Т.А.

Детальніше...

Чи дійсно не видумана загроза існує, хто тоді в цьому винен і що робити? На всі ці питання намагалися дати відповідь студенти технологічного відділення (зав.відділення Вовчанська О. А.) на відкритому виховному заході на тему «Не видумана загроза - кіберманія», який підготували класні керівники гр. ОМЛ – 16 1/9 і ОМЛ – 16 2/9 Паламарчук К. М. і Цибулькіна Н. В.

Детальніше...

14 жовтня 2017 року, на свято Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України, у парку Героїв Металургійного району міста Кривого Рогу відбувся перший в Україні міжнародний фестиваль козацької пісні

Детальніше...

6 жовтня 2017 року відбувся святковий захід «Посвята в студенти» першокурсників електромеханічного відділення.

Студентів привітала завідуюча відділення Хомутенко Ірина Володимирівна

Детальніше...

27 жовтня 2017 року на базі Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся «круглий стіл» викладачів економічних дисциплін Північного регіону м. Кривий Ріг за темою «Формування професійно-творчих умінь студентів з використанням інноваційних технологій».

Детальніше...

27 вересня 2016 року відбувся святковий захід «Посвята в студенти» першокурсників технічного відділення.

На святі були присутні шановні гості: заступник директора з ВР Чувашев В.Г., завідуюча відділення Вовчанська О. А., методист коледжу Кобилянська Н. А.

Детальніше...

20 жовтня 2016 року відбувся відкритий тематичний захід присвячений 50-й річниці випуску електромеханіків спеціальностей МНАС, СОЗ, ЕРГО та "Посвячення першокурсників у студенти"

Детальніше...

Згідно положення Центрального Комітету профспілки металургів та гірників України з 23.09.2016 по 25.09.2016 р. у м. Запоріжжі проходила спартакіада серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Гірничо-металургійної галузі України по шести видам спорту: волейбол, баскетбол, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи, легка атлетика.

Детальніше...

17 березня 2016 року на базі Криворізького комерційно-економічного технікуму відбулася конференція студентських творчо–пошукових робіт серед студентів ВНЗ І та ІІ рівнів акредитації Північного регіону м. Кривий Ріг «Маркетинг інновації та інновації в маркетингу».
Приймали участь студенти гр. ЕРГО – 141/9 Гнезділов Кирило та Волосюк Владислав, учасники отримали Диплом за участь.

Детальніше...

З 14 до 20 березня 2016 року Україна вчетверте приєдналася до міжнародної ініціативи Global Money Week, в рамках якого відбулися заходи для студентів Гірничо-електромеханічного коледжу з метою підвищення фінансової грамотності студентів, стимулювання обачної та свідомої поведінки студентів при ведені особистих фінансів, формування інтересу до фінансових питань, популяризувати ідеї системного заощадження та збереження коштів заради фінансової стабільності у майбутньому.

Викладачами комісії економічних дисциплін були проведені заняття зі студентами на теми : «Особистий та сімейний бюджет» та «Особста фінансова безпека та кібер-безпека».

Детальніше...

25.03.2016 року в Дніпродзержинському металургійному коледжі відбулася обласна Спартакіада з настільного тенісу. В змаганні приймали участь студенти групп:
ЕРГО -15 2/9 - Масько Євгеній Васильович,
МНАС -15 1/9 – Несміян Аліна Сергіївна.

Детальніше...

31 березня в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулася науково-теоретична конференція «Філософсько-світоглядне бачення світу і моделювання майбутнього»серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Північного регіону. На розсуд журі в двох секціях.

Зроблена Морозовим та Л.Фірсовою робота була винагороджена сертифікатом учасника та грамотою науковому керівнику.

Детальніше...

23.03.2016 р. На базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбувся ІІ (регіональний) тур олімпіади з дисциплін «Економіка підприємства». Участь приймали переможці І туру олімпіади, це студентка групи ЕП – 13 1/9 Обухова Антоніна, студент групи ОМЛ – 12 2/9 Скорик Вячеслав, студент групи ОМЛ – 12 2/9 Данилюк Дмитро.

Детальніше...

20 лютого 2016 року представники коледжу – голови циклових комісій Массай Ю.Д. та Мирошніченко Ю.В. відвідали стіну «Вічної пам’яті патріотам полеглим за Україну», на 95 кварталі рідного міста. В цей день відбулося покладання квітів - вшанування пам’яті загиблим Героям Небесної Сотні.

Детальніше...

Відбулася зустріч, присвячена дню пам’яті небесної сотні, з випускником коледжу групи ТВПР-06 1/9, воїном АТОСАХНОВИМ ОЛЕКСАНДРОМ
Олександр розповів: коли призвався на службу, як проходило навчання, про життя і побут на передовій, про моральний дух солдатів, як захищають нас сотні бійців м.Кривого Рогу, деякі ціною життя. Олександр був нагороджений Орденом «За Мужність», але дуже скромно і стисло розповів про цю подію.

Детальніше...

19 лютого 2016 року у коледжі відбувся урочистий захід «А, нумо, хлопці!», присвячений річниці святкування визволення м.Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників. Наші студенти показали свою фізичну загартованість, швидкість та спритність у різних конкурсах серед двох команд «Козаки» та «Джури». Як виявилося, всі учасники змагань були справно підготовленими – одержала перемогу «дружба» двох команд!

Детальніше...