Збірна команда коледжу з легкої атлетики та з легкоатлетичного кросу в міській спартакіаді зайняла І місце

Детальніше...

Проблеми суспільства обговорювались на традиційній молодіжній конференції “Ні, насиллю!”, “Ні, дискримінації”, “Ні, сучасному рабству!” в Гірничо-електромеханічному коледжі. Вона була одним із заходів декади, присвяченої міжнародній акції “ 16 днів проти насильства ”, що проводиться з 25 листопада по 10 грудня 2017 року.

Детальніше...

9 листопада 2017 року проводився позакласний захід для студентів гуртожитку Гірничо-електромеханічного коледжу на тему «Економіка і Інтернет» викладачем Здесенко Т.А.

Детальніше...

Чи дійсно не видумана загроза існує, хто тоді в цьому винен і що робити? На всі ці питання намагалися дати відповідь студенти технологічного відділення (зав.відділення Вовчанська О. А.) на відкритому виховному заході на тему «Не видумана загроза - кіберманія», який підготували класні керівники гр. ОМЛ – 16 1/9 і ОМЛ – 16 2/9 Паламарчук К. М. і Цибулькіна Н. В.

Детальніше...

14 жовтня 2017 року, на свято Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України, у парку Героїв Металургійного району міста Кривого Рогу відбувся перший в Україні міжнародний фестиваль козацької пісні

Детальніше...

6 жовтня 2017 року відбувся святковий захід «Посвята в студенти» першокурсників електромеханічного відділення.

Студентів привітала завідуюча відділення Хомутенко Ірина Володимирівна

Детальніше...

27 жовтня 2017 року на базі Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся «круглий стіл» викладачів економічних дисциплін Північного регіону м. Кривий Ріг за темою «Формування професійно-творчих умінь студентів з використанням інноваційних технологій».

Детальніше...

27 вересня 2016 року відбувся святковий захід «Посвята в студенти» першокурсників технічного відділення.

На святі були присутні шановні гості: заступник директора з ВР Чувашев В.Г., завідуюча відділення Вовчанська О. А., методист коледжу Кобилянська Н. А.

Детальніше...

20 жовтня 2016 року відбувся відкритий тематичний захід присвячений 50-й річниці випуску електромеханіків спеціальностей МНАС, СОЗ, ЕРГО та "Посвячення першокурсників у студенти"

Детальніше...

Згідно положення Центрального Комітету профспілки металургів та гірників України з 23.09.2016 по 25.09.2016 р. у м. Запоріжжі проходила спартакіада серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Гірничо-металургійної галузі України по шести видам спорту: волейбол, баскетбол, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи, легка атлетика.

Детальніше...

17 березня 2016 року на базі Криворізького комерційно-економічного технікуму відбулася конференція студентських творчо–пошукових робіт серед студентів ВНЗ І та ІІ рівнів акредитації Північного регіону м. Кривий Ріг «Маркетинг інновації та інновації в маркетингу».
Приймали участь студенти гр. ЕРГО – 141/9 Гнезділов Кирило та Волосюк Владислав, учасники отримали Диплом за участь.

Детальніше...

З 14 до 20 березня 2016 року Україна вчетверте приєдналася до міжнародної ініціативи Global Money Week, в рамках якого відбулися заходи для студентів Гірничо-електромеханічного коледжу з метою підвищення фінансової грамотності студентів, стимулювання обачної та свідомої поведінки студентів при ведені особистих фінансів, формування інтересу до фінансових питань, популяризувати ідеї системного заощадження та збереження коштів заради фінансової стабільності у майбутньому.

Викладачами комісії економічних дисциплін були проведені заняття зі студентами на теми : «Особистий та сімейний бюджет» та «Особста фінансова безпека та кібер-безпека».

Детальніше...

25.03.2016 року в Дніпродзержинському металургійному коледжі відбулася обласна Спартакіада з настільного тенісу. В змаганні приймали участь студенти групп:
ЕРГО -15 2/9 - Масько Євгеній Васильович,
МНАС -15 1/9 – Несміян Аліна Сергіївна.

Детальніше...

31 березня в Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі відбулася науково-теоретична конференція «Філософсько-світоглядне бачення світу і моделювання майбутнього»серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Північного регіону. На розсуд журі в двох секціях.

Зроблена Морозовим та Л.Фірсовою робота була винагороджена сертифікатом учасника та грамотою науковому керівнику.

Детальніше...

23.03.2016 р. На базі Криворізького державного комерційно-економічного технікуму відбувся ІІ (регіональний) тур олімпіади з дисциплін «Економіка підприємства». Участь приймали переможці І туру олімпіади, це студентка групи ЕП – 13 1/9 Обухова Антоніна, студент групи ОМЛ – 12 2/9 Скорик Вячеслав, студент групи ОМЛ – 12 2/9 Данилюк Дмитро.

Детальніше...

20 лютого 2016 року представники коледжу – голови циклових комісій Массай Ю.Д. та Мирошніченко Ю.В. відвідали стіну «Вічної пам’яті патріотам полеглим за Україну», на 95 кварталі рідного міста. В цей день відбулося покладання квітів - вшанування пам’яті загиблим Героям Небесної Сотні.

Детальніше...

Відбулася зустріч, присвячена дню пам’яті небесної сотні, з випускником коледжу групи ТВПР-06 1/9, воїном АТОСАХНОВИМ ОЛЕКСАНДРОМ
Олександр розповів: коли призвався на службу, як проходило навчання, про життя і побут на передовій, про моральний дух солдатів, як захищають нас сотні бійців м.Кривого Рогу, деякі ціною життя. Олександр був нагороджений Орденом «За Мужність», але дуже скромно і стисло розповів про цю подію.

Детальніше...

19 лютого 2016 року у коледжі відбувся урочистий захід «А, нумо, хлопці!», присвячений річниці святкування визволення м.Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників. Наші студенти показали свою фізичну загартованість, швидкість та спритність у різних конкурсах серед двох команд «Козаки» та «Джури». Як виявилося, всі учасники змагань були справно підготовленими – одержала перемогу «дружба» двох команд!

Детальніше...

Група студентів нашого коледжу на чолі з Хомутенко І.В., завідуючою відділенням, та Логвиненко О.В., викладача Захисту Вітчизни, вшанували пам’ять загиблого при виконанні обов’язку у ДР Афганістан сержанта Калантая Сергія Миколайовича, колишнього студента електромеханічного відділення. Подія сталася 18.02.2016 біля меморіальної дошки, розташованої на 44 кварталі міста Кривого Рогу.

Детальніше...

17 лютого 2016 року в Автотранспортному коледжі ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся конкурс-гра «Економічний брейн-ринг» серед студентів ВНЗ Північного регіону м. Кривий Ріг, де прийняла участь команда студентів спеціальності «Економіка підприємства» Гірничо-економічного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет» і отримала грамоту з номінації «Надія української економіки».

Детальніше...