Посада: заступник директора з навчально-виробничої роботи
ПІБ: ДУБРОВСЬКИЙ ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ
Дата народження: 07.08.1953
Освіта: Повна вища
  • Криворізький ордена Трудового Червоного Прапора гірничорудного інституту, «Електрифікація і автоматизація гірничих робіт». Гірничий інженер-електрик, (рік закінчення: 28.09.1981);
  • Криворізький технічний університет, «Електротехнічні системи електроспоживання». Магістр електротехніки, (рік закінчення: 29.06.1999).;
В коледжі працює з січня 1982 року вихователем в гуртожитку,з 1983 року викладачем спеціальних дисциплін,з 1984 року завідувачем відділення, а з 2000 року заступником директора з навчально – виробничої роботи. В 2000 році присвоєна вища кваліфікаційна категорія, а в 2010 році педагогічне звання «Викладач – методист».

Як спеціаліст вищої категорії постійно підтверджує високий рівень педагогічної майстерності і професіоналізму. Застосовує сучасні технології в начальному процесі.

Один з перших викладачів технікуму почав розробляти начальні посібники з дисциплін професійного циклу навчання як в книжковому так електронному форматах. Приділяє велику увагу дипломному проектуванню з практичним виконанням. Розробляє комп’ютерні програми для виконання складних інженерних розрахунків, які застосовуються при виконанні курсових та дипломних проектів та в навчальному процесі.

Створив начальний фільм «Шахтні підйомні установки».Робота «Використання тиристорного перетворювача частоти для приводу скіпового шахтного підйому» зайняла перше місце в обласному конкурсі творчих робіт.

Нагороди:

  • Грамота ВАТ «Кривбасзалізрудком» від 7 вересня 2010 року