Посада: заступник директора з виробничої роботи
ПІБ: ЧОРНОВІЛ ОЛЕНА ВАСИЛІВНА
Дата народження: 18.06.1972
Освіта: Повна вища
  • Харківський державний політехнічний університет, «Фізика металів». Інженер-фізик, (рік закінчення: 28.02.1995).
Тел. (0564) 53-31-08;53-02-18
Моб.тел. 0973657092
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
  
 

Закінчила у 1995 році Харківський державний політехнічний університет за спеціальністю «Фізика металів» та здобула кваліфікацію спеціаліста інженера-фізика. Працює в коледжі з лютого 1996 року.

Займала такі посади: старший лаборант, завідувач канцелярії, завідувач навчально-виробничою практикою з паралельним веденням педагогічної діяльності. Була відмічена на громадській роботі, за що отримала грамоти від навчального закладу та Жовтневого райвиконкому.

Викладає спеціальні дисципліни, добре володіє лекційно-семінарським методом, використовує елементи модульно-рейтингової системи навчання. Перевагу надає технологіям інформаційним, колективного творчого мислення та організації групової діяльності студентів.

Займається питаннями проходження навчальної та виробничої практики студентами коледжу на підприємствах Криворіжжя та поза межами міста, з укладанням відповідних документів. Очолює підрозділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників коледжу, який співпрацює з потенційними роботодавцями, займається накопиченням інформації про потреби ринку праці та надає допомогу студентам і випускникам у працевлаштуванні.

Нагороди:

  • З нагоди професійного свята Дня вчителя - Грамота за високий професіоналізм, креативність та творчий потенціал, з нагоди професійного свята. Наказ від 30.09.2014 № 188-осн Гірничо-електромеханічного технікуму Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет».