Ласкаво просимо на сторінки Гірничо-електромеханічного коледжу!

GEMT3.png

Ми щиро раді вашому візиту й сподіваємось, що інформація про наш коледж буде вам не тільки цікава, але й корисна та надасть істотну допомогу у визначенні ваших життєвих пріоритетів.

У коледжі створені всі необхідні умови для якісного навчального процесу й активної позаурочної роботи зі студентами.Криворізький гірничо-електромеханічний коледж є державним вищим навчальним закладом першого рівня акредитації, який проводить освітню діяльність, пов'язану із здобуттям вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста і має відповідний рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення. Навчальний процес побудований таким чином що після навчанняі, студент має змогу працювати на підприємстві.

Успішну роботу навчального закладу забезпечують: висококваліфікований викладацький склад, матеріально-технічна база (кабінети, лабораторії, комп'ютерні класи, значний бібліотечний фонд тощо), відповідне навчально-методичне забезпечення та навчально-дослідницька робота студентів.

Криворізький гірничо-електромеханічний коледж по праву пишається своїми випускниками. На нашу думку, саме рівень і місце працевлаштування випускників на виробництві, а також їхній професійний ріст є основними критеріями авторитетності й ефективності роботи вищого навчального закладу.