17 квітня 2019року викладачі циклової комісії технологічних дисциплін Вовчанська О.А. і Онуфрієнко О.В. провели відкритий виховний захід у формі ділової гри “Засідання технічної ради з технічної підготовки виробництва” зі студентами IVкурсу спеціальності “Галузеве машинобудування” освітньої програми “Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях”.

На заході були присутні колеги обласного методичного об'єднання викладачів механічних дисциплін з дев'яти навчальних закладів Дніпропетровської області. Виховною метою ділової гри було підвищення активності і зацікавленості студентів, відпрацювання в них навичок творчого використання придбаних знань, максимального наближення теоретичних занять до виробничих умов при вирішені завдань з ТПВ.

У грі брали участь такі підрозділи умовного машинобудівного заводу “Прогрес”: відділи головного технолога та головного металурга, бюро інструментів і пристосувань та економічний відділ.

Відділ головного технолога продемонстрував самий плідний результат своєї роботи упродовж попереднього місяця напрацювань – ним була проведена робота по удосконаленню і переоснащенню існуючого виробництва з застосуванням високопродуктивних токарних верстатів американської фірми HaaS SL40 з системою ЧПК CNC, обробляючих центрів HaaS ЕС500 з системою ЧПК Fanuc та свердлильно-фрезерного обробного центру HaaS DM -1, розроблений прогресивний груповий технологічний процес виготовлення деталей “Кришка”.

Присутні високо оцінили організацію проведення ділової гри та рівень знань і умінь студентів.

Завантажити: "Ділова гра 1"

Завантажити: "Ділова гра 2"