Вже стало доброю традицією, що Криворізький міський комітет профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості України, голова профспілки Макаренко Анатолій Кирилович, щорічно нагороджує іменною стипендією кращих студентів коледжу.

Цього разу за активну участь у житті профспілкової організації навчального закладу та успішне навчання за підсумками І семестру 2020-2021 навчального року нагороджений студент ІІІ курсу спеціальності «Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв» Єсіновський Ярослав Юрійович.

В зв’язку з карантинними обмеженнями за дорученням голови міської профспілки Макаренко Анатолія Кириловича диплом стипендіата та матеріальне заохочення студенту вручив директор коледжу Горшков Віктор Вікторович та голова студентської профспілки Зайченко Любов Григорівна.

Ми дуже вдячні Криворізькій міській профспілці трудящих металургів та гірників за підтримку на всіх рівнях профспілкової роботи та небайдуже ставлення до життя студентської молоді.