Електротехнічне – найкраще!!!

Знати історію свого народу – значить впевнено дивитися у майбутнє. А нашому народу є чим пишатися. Напередодні відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва у нашому коледжі пройшли змагання «Козацькі забави». Захід уже став традиційним і проводиться в закладі з метою зміцнення здоров’я, розвитку основних фізичних якостей і рухових здібностей, підвищення рівня фізичної підготовленості студентів. У заході взяли участь студенти першокурсники. Загалом було представлено чотири команди, які представляли свої відділення, в кожній команді було по 10 учасників.

Відкрив захід голова комісії фізичних дисциплін Дуць Петро Степанович, який привітав учасників змагань і зробив короткий екскурс у історію козацтва та побажав наснаги учасникам.

А далі були змагання, які поєднували силу, майстерність та носили присмак жартівливості, але вимагали від спортсменів усієї своєї вдачі та кмітливості. Змагання складалися з 7-ти конкурсів: перетягування канату, кидки м’яча на точність, біг ракеткою та біг зі скакалкою, ведення баскетбольного м’яча, стрибки у довжину та передавання м’яча на швидкість.

Продемонструвавши прекрасний результат цьогорічним переможцем стала команда електротехнічного відділення, яку представляли групи: «Інженерія програмного забезпечення (ІПЗ)», «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд (МЕЕП)» та «Монтаж, обслуговування і ремонт станційного обладнання електрозв’язку (СОЗ)».

Усіх переможців та учасників змагань нагороджено грамотами. Підбиваючи результати, можна впевнено сказати, що подібні заходи до вподоби студентам та викликають жвавий інтерес до занять фізичною культурою і спортом, мотивують до здорового способу життя. Саме приклади козацтва здатні формувати у молодого покоління твердість, витривалість, уміння долати життєві труднощі, характер, силу волі та лицарські якості.