Напередодні Дня Українського козацтва в коледжі відбулася зустріч студентів групи МЕЕП-18 1/9 з представником клубу історичної реконструкції «Град Крицевий» , який представляв Денис Гончаров. Під час зустрічі студенти наочно дізналися про історію лицарства на території України, його історію та традиції. Крім того студенти мали можливість ознайомитись з сучасними тенденціями у розвитку історичного фехтування та реконструкції в Україні. В ході зустрічі було піднято питання про «історичну реконструкцію» та «стилізацію», особливості проведення фестивалів в Україні, зокрема Києва та Чернігова.

Також, студенти переглянули декілька відеофрагментів із фестивалів, що проводяться на території України. В кінці зустрічі кожен бажаючий зміг приміряти на собі обладунки та відчути себе лицарем. Наприкінці був проведений конкурс на знання козацьких традицій та приказок.

Безумовно такі зустрічі дозволять зацікавити студентську молодь до вивчення історії держави та виховуватися в кращих козацько-лицарських традиціях.