На Електротехнічному відділенні коледжу 11 жовтня відбулася хвилююча церемонія - Посвята першокурсників в студенти. Загалом студентську родину коледжу поповнило понад 200 першокурсників, серед яких 60 студентів, що вступили на спеціальності Електротехнічного відділення, а саме: «Інженерія програмного забезпечення (ІПЗ)», «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд (МЕЕП)» та «Монтаж, обслуговування і ремонт станційного обладнання електрозв’язку (СОЗ)».

Відкрила свято завідуюча Електротехнічним відділенням - Лобода Людмила Семенівна, яка привітала першокурсників з визначною подією в їхньому житті.

Ведучими заходу були класні керівники груп першокурсників: Сизоненко Олена Борисівна (ІПЗ), Куровська В.В. (СОЗ) та Горбуля О.А. (МЕЕП).

На початку свята студенти старшокурсники привітали підростаючу зміну та вручили на щастя та легкі іспити коровай.

Свято проходило в інтелектуально-жартівливій формі де представники команди повинні були прийняти участь у різноманітних конкурсах, як то: скласти слова із літер, назвати звуки з операційної системи Віндовз, заховати шпаргалку від викладача та багато інших.

Піднесена атмосфера панувала під час проголошення «Урочистої обітниці студента коледжу», в якій студенти обіцяли вчитися на відмінно, засвоїти всі отриманні знання та не допускати прогулів та порушень розпорядку коледжу. Після складання обітниці, студентам були вручені залікові книжки та студентські квитки. Тепер колишні абітурієнти мають повне право носити горде звання студента Гірничо-електромеханічного коледжу.

Урочистості завершилися, а попереду – цікава та наполеглива дорога до заповітної мети - висококваліфікованого дипломованого спеціаліста.

Успіхів, натхнення, яскравих вражень та відкриттів всім, хто став частиною великої дружньої родини Коледжу, бажаємо Вам цікавих і плідних років навчання!