Освітня програма «Технічне обслуговування і ремонт підприємств гірничо-збагачувального комплексу» 

Спеціальність має широку міжгалузеву спрямованість (машинобудування, оборонно-промисловий комплекс, паливно-енергетичний комплекс, металургійний комплекс, будівництво, агропромисловий комплекс та інше), оскільки значна частина виробничих підприємств займаються проектуванням та виготовленням різного типу зварних конструкцій. Основною перевагою даної освітньої програми є тісне поєднання зварювальних технологій та технологій машинобудування.

ОПП «Технічне обслуговування і ремонт підприємств гірничо-збагачувального комплексу» спрямована на підготовку фахівців з професійними компетентностями технічної підготовки машинобудівного та зварювального виробництва та вирішення практичних завдань виробництва, експлуатації та обслуговування широкої номенклатури технічних систем, зварних конструкцій, машин і устаткування, робото-технічних засобів та комплексів  з використанням комп’ютеризованих систем проектування , підготовки виробництва .

Фахову підготовку технічних фахівців-механіків в Гірничо-електромеханічному коледжі забезпечує «Комісія зварювальних та загально технічних  дисциплін».

 

Інформація про голову циклової комісії

ОСВІТНЯ КВАЛІФІКАЦІЯ - Фаховий молодший бакалавр з прикладної механіки за ОПП «Технічне обслуговування і ремонт підприємств гірничо-збагачувального комплексу»

КВАЛІФІКАЦІЯ - «технічний фахівець-механік».

ОБ'ЄКТИ ВИВЧЕННЯ ТА/АБО ДІЯЛЬНОСТІ:конструкції, машини, устаткування, апарати, механічні системи та комплекси, процеси і технології їх виготовлення, монтажу, експлуатації та ремонту.

ЦІЛІ НАВЧАННЯ:підготовка фахівців, здатних до розв’язання складних задач у спеціалізованих сферах професійної діяльності та навчанні в галузі прикладної механіки.

 

Стандарт фахової передвищої освіти України 

Освітньо-професійна програма Технічне обслуговування і ремонт підприємств гірничо-збагачувального комплексу за 2022р. 

Освітньо-професійна програма Технічне обслуговування і ремонт підприємств гірничо-збагачувального комплексу за 2023р. 

Навчальні плани:

Методичні комплекси:

Навчальні практики:

Обговорення:

Вибіркові дисципліни:

Кадрове забезпечення:

Рецензії:

Анкетування щодо якості оцінювання освіти:

Річні звіти про підсумки навчально-методичної та виховної роботи:

Самоаналіз:

ВИПУСКНИК КОЛЕДЖУ З ДАНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ МОЖЕ:

  • Аналізувати  матеріали, конструкції та процеси на основі законів, теорій та методів математики, природничих наук і прикладної механіки.
  • Обирати оптимальні параметри працездатності матеріалів, конструкцій, інструментів і машин в експлуатаційних умовах та знаходити відповідні рішення для забезпечення заданого рівня надійності конструкцій і процесів. 
  • Здійснювати оптимальний вибір технологічного обладнання, інструментів, технічних комплексів, мати базові уявлення про правила їх експлуатації. 
  • Застосовувати  комп'ютеризовані системи проєктування (CAD, САМ, CAE) та спеціалізоване прикладне програмне забезпечення для вирішення технологічних завдань.
  • Відтворювати механічні об'єкти, конструкції, та механізми у вигляді проєкційних креслень та тривимірних геометричних моделей. 
  • Застосовувати відповідне комп'ютерне програмне забезпечення для вирішення типових професійних завдань прикладної механіки.
  • Використовувати нормативні та довідникові матеріали, стандартні методики, конструкторську і технологічну документацію.
  • Використовувати теоретичні знання й практичні навички для оволодіння основами комп’ютерного проєктування технологічних процесів.
  • Розраховувати та призначати оптимальні режими виготовлення конструкцій та обирати відповідні матеріали для забезпечення їх якості та технологічності.
  • Організовувати роботу відповідно до вимог охорони праці, безпеки життєдіяльності та охорони довкілля.

Випускники мають можливість продовжувати навчання у різних ВНЗ України подібного напрямку. Наші випускники продовжують навчання за скороченим навчальним планом у вищих навчальних закладах IIІ- IV рівня акредитації:

  • Державний вищий навчальний заклад «Криворізький національний університет»;
  • Дніпровський державний технічний університет;
  • Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут;
  • Запорізький державний технічний університет;
  • та інші.